14 жовтня День Захисника України

Свято мужності й військової доблесті 

       14 жовтня в день Покрови  Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва наш народ відзначає державне свято – День Захисника України. Саме цього дня вшановується мужність та героїзм захисників незалежності й територіальної цілісності України , віддається шана військовим традиціям українського народу. День Захисника України – не просто дата в календарі, а одне з найвизначніших свят, це свято мужності й військової доблесті. 

 

 

       13 жовтня в Неліпинській  ЗОШ  І – ІІІ ступенів проведено свято «Україна понад усе», в якому взяли участь учасники бойових дій на території Донецької області Мамедов Валерій Ілларович та Попович Василь Васильович. 

         З хвилюванням  у голосі та зі сльозами на очах учні декламували вірші, у яких виражалися любов до рідної землі, переживання за долю нашого народу та віра світле майбутнє. Виступи  урізноманітнювали мультимедійні презентації  про будні української армії « Слава героям української нації », відеоролики « Небесна сотня », « Повертайся живим ».

         У виконанні учениць Галеги Ольги та Лендел Яни прозвучали пісні « Ти солдат України » та « Молитва за Україну ».

       Діти ще довго будуть згадувати цей захід, адже він був спрямований на виховання в учнівської молоді патріотичних почуттів до рідної землі, поваги до захисників Вітчизни, осмислення себе , як частинки великого українського народу.