Акція по озелененню території

ПОСАДИ ДЕРЕВО-ЗАЛИШИ ПРО СЕБЕ  ПАМ'ЯТЬ…

 

        Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. 

     Саме тому учні Неліпинської ЗОШ І-ІІІ ст. давно мріяли зробити  щось важливе в своєму житті, щось таке, про що б пам'ятали ще й їхні нащадки.І таку нагоду вони отримали, коли керівники району запропонували місцевим громадам взяти участь в акції по озелененню своєї території. У наш час такі акції набувають актуального значення,бо заходи  щодо  покращення  стану навколишнього природного середовища, благоустрою та озелененню території, несуть в собі  гармонію та радість.

     Упорядкована шкільна ділянка сприяє повноцінному відпочинку учнів під час перерв, прищеплює їм любов до природи, вчить дбайливо ставитися до зелених насаджень, привчає до охайності і порядку. А коли прибрана ще й територія села, затишно в кожному куточку рідної оселі, хочеться милуватися та насолоджуватися краєвидами кожного дня.                                               Вчителі та учні Неліпинської ЗОШ І-ІІІ ст.. разом з працівниками  сільської ради 9 квітня 2015р. провели акцію «Чисте довкілля». Проводилася акція для того, щоб  подвір’я школи та територія села Неліпина були  ще більш   впорядкованими  і привабливими. 

     Було висаджено 70 саджанців.  Основні види - липи, адже сама назва села походить від назви цих дерев. Цікаву ідею щодо висадки саме лип подала вчителька-пенсіонерка школи Прожегач Олена Іванівна.

    Втілити цю ідею в життя мешканцям села та дітям допоміг директор Свалявського Держлісгоспу Дуфінець О.О., який забезпечив їх цими саджанцями.

      Акція пройшла надзвичайно піднесено, бо діти усвідомлювали важливість справи, яку виконували. Після завершення висадки  працівники сільської ради  хвалили та дякували учням за старанність і співпрацю.

      Усвідомлення  того, що була зроблена важлива справа як для себе особисто, так і для всіх мешканців села, зігрівала серця  дітей і дала впевненість у тому, що життя пройшло не даремно.