Науковці й освітяни: незламні у війні

Школа – осередок соціалізації та захисту прав всебічно розвиненої особистості. Це не тільки місце, де здобувають освіту, а й простір формування світогляду, розвитку талантів, виховання моральних цінностей.
 
Очолює Неліпинський заклад розумна, добра, щира директорка Легеза Надія Василівна. Вона є прикладом і дороговказом для нашого колективу. Педагоги і працівники школи пишаються тим, що саме Надія Василівна у 2021 році стала учасником Національного проєкту «Гордість нації». Під її мудрим керівництвом заклад активно бере участь у допомозі воїнам, що стали на захист нашої держави інших акціях милосердя. А добрі справи, як відомо, не залишаються непоміченими. Саме тому нещодавно у книзі «Україна. Науковці й освітяни: незламні у війні» представлена стаття про роботу нашого закладу у воєнний період. Адже у цей нелегкий час в освітян важлива місія – демонструвати людяність, згуртованість, свободу.
 
Вдячні виданню Альфа – Віта Груп, а також Шеремету Ю.А., Зубань В. М., Омельченко Н.М. за визнання. Ми отримали ще одну нагороду і пишаємося цим. Знаємо, що не зупинимося на цьому. Разом до перемоги!