З 6 по 10 березня 2023 року проходив Тиждень української мови та літератури, зарубіжної літератури

З 6 по 10 березня 2023 року проходив Тиждень української мови та літератури, зарубіжної літератури. Мета проведення тижня полягала у підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української культури та мови, розвитку творчих здібностей учнів.
Заходи, проведені впродовж Тижня, були, різноманітні, цікаві, сприяли розвитку творчої активності, пізнання, активної життєвої позиції.
Розпочався тиждень конкурсом на кращу ілюстрацію до творів письменників та стіннівку (5-7класи), проведенням усного журналу «Від Нестора Літописця до ХХІ століття»(8-11класи), фотоквестом «Ми діти твої, Україно!»
У вівторок ,7 березня, проведено літературну вікторину "Сторінками світової літератури" (6 класи ).
У середу ,8 березня, відбувся брейн – ринг знавців рідної мови серед учнів 7-8 класів.
У четвер, 9 березня, учні 1-11 класів відзначили 209-річницю від дня народження Т.Г. Шевченка ( заочні мандрівки "Стежками Великого Кобзаря", книжковий вернісаж "Шевченко не поет, а  голос душі українського народу", ілюстрації до творів, конкурс  поезій, флешмоби).
У п’ятницю,10 березня, проведено літературну вікторину "Тарас Шевченко і сучасність" (8-9класи), літературний вечір "Любові Всевишній присвячується "(10-11класи).
У понеділок, 13 березня, відбулося нагородження активних  учасників Тижня української мови та літератури, зарубіжної літератури.