ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Сьогодні в  Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цей День  щороку відзначається 20 лютого згідно з указом Президента від 11 лютого  2015 року.

Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Майдану.  Десятки молодих хлопців, як колись герої Крут, не вагаючись свідомо вирішили йти до кінця, лиш би бути вільними, лиш би самим мати змогу розпоряджатися своїм майбутнім, лиш би захистити Україну…

Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.  Небесна Сотня стала для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають та відвойовують територіальну цілісність України, утверджуючи право людини на вільне життя.

Учні 9-А і 8-А класів Неліпинського ЗЗСО І - ІІІ ступенів долучилися до вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні і підготували літературно - музичну композицію «Герої не вмирають».

Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.