Стан та перспективи духовно-морального виховання школярів у Новій українській школі

 28 жовтня 2020 року на базі Неліпинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання круглого столу на тему «Стан та перспективи духовно-морального виховання школярів у Новій українській школі». У засіданні взяли участь:

- директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Університету менеджменту освіти, доктор наук з державного управління, професор Алєйнікова Альона Володимирівна;

- доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП Сіданіч Ірина Леонідівна;

- магістр християнської педагогіки, директор фонду «Дитяча Місія» Бринь Людмила Іванівна, а також:

- завідувач відділу освіти Свалявської міської ради, агент змін НУШ Власик Наталія Михайлівна;

- директор Свалявської гімназії Туряниця Вікторія Георгіївна;

- директор Свалявської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Лемак Оксана Іванівна.

Учасниками засідання були також :

- директор Неліпинської ЗОШ І-ІІІ ст. Легеза Надія Василівна;

- заступники директора Лендел Ірина Михайлівна та Полянчич Андріана Ярославівна;

- психолог школи Скрипинець Мирослава Степанівна, учителі Русин Оксана Іванівна, Дулішкович Світлана Юріївна, Бровко Наталія Анатоліївна.

На засіданні обговорювалися актуальні питання, які стосуються виховання школярів, а саме: інклюзивна освіта, робота над програмою «НУШ у поступі до цінностей» та впровадження в освітній процес курсу «Християнська етика» та «Основи духовної родини».

Учасники круглого столу активно обговорювали дані питання та прийняли рішення про подальшу співпрацю Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Університету менеджменту освіти та Неліпинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.