Тиждень української мови та літератури

З 2 березня по 10 березня в нашій школі проходив тиждень української мови та літератури, який підготували і провели вчителі української мови Воронич Н.С., Талащук Є.В., Лендел І.М., Данайканич М.В. Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить цікава і насичена. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови.

На загальношкільній лінійці урочисто оголосили про відкриття Тижня української мови та літератури, ознайомили з основними заходами, також було сказано й про заохочування у вигляді сертифікатів «+ бал до оцінки в журнал» найактивнішим, адже будь-який захід у школі є частиною навчального процесу.

Стартував тиждень сценкою «Депутат вчить українську мову» (пародія на комедійний гурт «DіzelShow»), а серед учнів 5 класів відбувся мовознавчий турнір «Цікава подорож».

Другий день тижня розпочався виставкою «Найкраща  ілюстрація до прочитаного твору». Цього ж дня серед учнів 6 -7 класів було проведено літературно-мовознавчий  брейн – ринг «Світ українського слова»,який продемонстрував, що наші учні люблять, шанують, вивчають і знають рідну мову. Протягом дня на перервах учні мали змогу послухати музичні композиції на слова віршів відомих українських поетів.

4 березня відбувся конкурс шкільних стіннівок (учні 6 -11 класів). Було проведено літературознавчий квест «Шляхами Шевченка»  (6 клас) та фотоконкурс «Найсучасніший українець та українка».

5 березня учні 8 класу виступили з  літературною композицією «Наша поетеса – Леся Українка». Цього ж дня відбулася творча зустріч у «Літературній кав’ярні», де учні мали змогу декламувати поезії українських митців (учні 5 -11 класів).

10 березня відбулося урочисте закриття тижня на загальношкільній лінійці. Найактивніших учнів було нагороджено сертифікатами «+ бал до оцінки в журнал».

Учителі української мови та літератури  висловили щиру вдячність усім учасникам, учителям та адміністрації школи за допомогу в організації та проведенні тижня.