Профорієнтаційна робота Ужгородського національного університету в Неліпинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.

10 грудня 2018 р. в Неліпинську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. Свалявської районної ради завітали представники Ужгородського національного університету, а саме: Кривенкова Руслана Юріївна, старший викладач факультету туризму та міжнародних комунікацій Ужгородського національного університету, та Попович Володимир, студент першого курсу спеціальності «Публічне управління» факультету суспільних наук УжНУ.

Гості детально ознайомили старшокласників Неліпинської ЗОШ з Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти в 2019 році. Кривенкова Руслана прокоментувала мультимедійну презентацію про функціонування 20 факультетів УжНУ (усього 112 кафедр), професорсько-викладацький склад, який забезпечує навчання студентів, матеріально-технічну базу університету та ін. Гості розповіли про всі спеціальності, які можна обрати для навчання в Ужгородському національному університеті та роздали інформаційні матеріали учням 9-11 класів про вступну кампанію 2019 року та буклети щодо вступу на кожен факультет найбільшого закарпатського вишу.

Також гості відповіли на всі запитання майбутніх абітурієнтів та пояснили найважливіші положення вступної кампанії 2019 року, до прикладу, те, що вступники можуть подати до семи заяв в електронній формі не більше ніж з чотирьох спеціальностей, терміни майбутньої вступної кампанії, а також, з яких предметів потрібно складати ЗНО для вступу на факультети УжНУ.