Молоді креативні вчителі

Щороку педагогічний колектив Неліпинської загальноосвітньої школи I-III ст. поповнюється молодими, талановитими, творчими вчителями, які люблять дітей, школу, і добре знають свою справу. Вони віддають себе повністю дітям як під час уроків, так і в позаурочний час.

Так, Іванна Іванівна Понзель, вихователь группи продовженного дня, вчитель початкових класів, керівник гуртка «Паперові фантазії», не тільки виховує діток, але й стимулює їх пошукову діяльність, здатність виконувати завдання різними способами. У дітей вдосконалюються навички роботи з папером. Діти розвивають вміння уявляти, фантазувати. Завдаки заняттям у гуртку в учнів забезпечується емоційний та інтелектуальний розвиток, задоволення потреби особистості у творчій самореалізації. Крім того, Іванна Іванівна є автором статті «Особливості використання прийомів варіювання умови задачі у початковому курсі математики», надрукованій у науково-педагогічному журналі «Молодь і ринок» (№8 (151) серпень 2017 р.).

А ще Іванна Іванівна — відмінний фахівець з підготовки до школи. Правильно переплітаючи ігрові вправи з виключно навчальними, вона складає у дітей враження цілком посильного навчання, підвищує впевненість в їх силах і розвиває працездатність. Основне завдання в її роботі — наполегливе цілеспрямоване виховання у дітей бажання вчитися. Вона поступово і м'яко готує їх до школи. Така психологічна атмосфера та індивідуальний підхід спонукає до гармонійного психічного та фізичного розвитку кожної дитини.

Не можна залишити без уваги і молодого, перспективного і талановитого вчителя образотворчого мистецтва Миговича Євгена Мирославовича. Він працює в школі лише з вересня 2017 року. Але як його полюбили учні! Він залюбки працює з школярами не тільки під час уроків, але і в позаурочний час. Для дітей, підлітків та навіть дорослих, які мають хист до малювання, Євген Мирославович проводить Art-вечори, де знайомить усіх бажаючих із акварельною технікою малювання, допомагає їм розвивати уяву, творчі здібності, уміння насолоджуватися творами образотворчого мистецтва. І дорослі, і діти у відведений для них час залюбки приходять на ці зустрічі і в теплій тружній атмосфері творять дива пензлем. Додому повертаються з хорошим настроєм та власними художніми роботами.