ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК 2018

«ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА- ЦЕНТР ТВОРЧОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК 2018

Розвиток творчої особистості є однією з найактуальніших цілей освіти.

Діти – майбутній цвіт нації , інтелектуальна еліта, гордість і честь України.  Дитяча творчість невичерпна. Живильне середовище – порив до добра та краси , а ще почуття таємниці, яку  дуже хочеться розгадати.

Чи можемо ми назвати творчість продуктом читання. Відповідь однозначна: будь-яка творчість у бібліотеці – продукт читання. 

«Нехай дитина прочитає небагато, але кожна книга хай  залишить глибокий слід у її серці та свідомості, щоб людина поверталася до неї декілька разів, відкриваючи все нові й нові духовні багатства»,- говорив  В.О.Сухомлинський.

Сучасна бібліотека може надати  дітям багато можливостей для розвитку творчості, фантазування. І це не лише добре сформований фонд літератури та періодичних видань. Перш за все: це можливість спілкуватися, навчатися один у одного, демонстувати власні досягнення.

Для того, щоб спонукати учнів до творчої діяльності й розвитку здібностей у нашій бібліотеці було   проведено ряд заходів, які дають можливість зацікавити дітей доброю книгою, піднести дитячу самоосвітню діяльність на високий рівень.  Створено тематичну полицю, присвячену 100-річчю від дня народження В. Сухомлинського  « Великий педагог, великий добротворець», проведено усний журнал « У душах людських хай палає тепло, людське милосердя хай творить добро», бесіду для учнів 6 класів « Життя та педагогічна діяльність В. О. Сухомлинського», майстер-клас з виготовлення орігамі, виробів з бісеру з учнями 3-4класів « Власні ручки роблять модні штучки», урок- подорож для учнів 3класів « Світ казок В. Сухомлинського», конкурс малюнків « Малюю улюблену казку».

Розвиток творчих здібностей учнів – це справа не одного дня, тижня , чи місяця, а результат наполегливої праці впродовж року. Тільки в цих умовах людина буде відчувати повноцінність і радість свого життя.

Урок- подорож для учнів 3класів «Світ казок В. Сухомлинського»

Тематична полиця, присвячена 100-річчю від дня народження В. Сухомлинського  « Великий педагог, великий добротворець»

Конкурс малюнків «Малюю улюблену казку»

Виставка творчих робіт «Власні ручки роблять модні штучки»

Усний журнал «У душах людських хай палає тепло, людське милосердя хай творить добро»