Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

      Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2017

 ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ

1.      Відкриття

2.      Акція  « Подаруй книгу бібліотеці»

3.      Книжкова виставка « Не будь собі ворогом!»

4.      Виставка  стіннівок, малюнків «Здоров’ я очима дітей» 5 -11 кл.

5.      Конкурс  приказок та прислів’їв, у яких народ висміює шкідливі звички « Про загартування і шкідливість зловживання» 5-7 класи.

6.      Тематична бесіда «Здоров’ я- головний життєвий скарб».

7.      Усний журнал «Здоровий спосіб життя – твій вибір!». Анкетування  учнів   8-11 кл.

8.      Інформаційна година для учнів 5-6 класів «Про здоров’ я треба знати, про здоров’я треба дбати».

9.      Година цікавих повідомлень « Корисні і шкідливі бактерїї».

10.  Урок- дискусія « Мода, одяг і здоров’ я».Вікторина.

11.   Підсумки.

Шкільна бібліотека  є тим осередком, де формується особистість і виховується повага до оточуючих. Одним з  основних напрямків у роботі нашої бібліотеки  є формування позитивної мотивації до здорового способу життя, виховання відповідального ставлення  до свого здоров’ я.

З метою ознайомлення учнів з основними компонетами здорового способу життя шкільна бібліотека спільно з учителями провела цикл заходів,  спрямованих на подолання шкідливих звичок. Це анкетування учнів 9-10 класів, урок-дискусія «Здоровий спосіб життя – твій вибір». Для учнів 5-6 класів проведено вікторину «Від чого залежить здоров’ я твоє?» та конкурс приказок , загадок і пісень про шкідливі звички «Про загартування та шкідливість зловживання». У нашій бібліотеці проведено усний журнал «Здоров’ я-головний життєвий скарб», годину цікавих повідомлень «Мода, одяг і здоров ’я»,

«Корисні та шкідливі бактерії», за участі учнів 5-11класів організовано конкурс стіннівок та малюнків «Здоров’ я очима дітей», тематичну поличку «Не будь собі ворогом!»