Тепло наших сердець – захисникам України!

17 жовтня 2018 року на базі  Неліпинської  загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів був проведений позакласний захід “Тепло наших сердець – захисникам України!”, присвячений  Дню захисника України. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги; свято вдячності ветеранам Другої світової, які також воювали за свою землю. І, нарешті, це день усіх героїв сьогодення, які мужньо боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході країни в ім’я суверенності та єдності нашої держави.

На святі  були присутні: методист РМК О. Г. Пилипанинець, педагоги – організатори шкіл району  та учасники антитерористичної операції. Цікаву та насичену програму для всіх присутніх підготувала педагог- організатор школи О.С. Мигович  з учнями 6-11 класів. Мета заходу - виховувати  патріотичні почуття до рідної землі, до захисників України та взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння. Прищеплювати  інтерес до героїчного минулого держави і сьогодення, любов до Батьківщини. Навчити учнів шанувати народні традиції, в яких втілюється самобутність українського народу.

Відкрили святкове дійство лірично-патріотичними піснями «Заспіваймо пісню про Україну» та «Над землею тумани».

Хвилиною мовчання вшанували солдатів, добровольців, полеглих воїнів, героїв Української Повстанської Армії, Небесної Сотні, а також усіх тих, хто віддав власне життя заради ідеї, патріотизму, любові до Батьківщини.

У своєму вітальному слові директор школи Легеза Надія Василівна  зауважила, що «сила нескорених» - це не просто лозунг, а національна риса всіх українців

З теплим привітанням звернулась до присутніх методист РМК О.Г. Пилипанинець  : «Хай Бог почує молитви дітей України і вбереже нашу землю від нещастя та кровопролиття. Дякую нашим захисникам, дякую тим, хто ризикує здоров'ям і життям заради Батьківщини, заради кожного з нас».

Щиро та емоційно дарували свої музичні вітання  учні Неліпинської школи гостям заходу, показали театральні здібності, виразність та інтонаційність читання віршів,  чудову дикцію. Адже це свято нескорених, свідомих громадян, які вболівають за долю нашої країни, день усіх небайдужих, які своєю професійною діяльністю, сумлінною працею, волонтерською роботою забезпечують Україні захист — економічний, гуманітарний, інформаційний.

Захід завершився словами вихованців закладу : «Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у гарячих точках на сході України. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!З Днем захисника України!!!»