Кабінет математики

 Опис – характеристика  кабінету

Кабінет математики – творча майстерня для спільної праці.

Ефективність навчання залежить від багатьох компонентів: майстерності вчителя, методів навчання, забезпеченості уроку технічними засобами навчання, змісту програм, навчального обладнання, засобів управління навчальним процесом тощо. Кабінет математики забезпечує оптимальні умови для організації навчально – виховного процесу та реалізації завдань відповідно до Державного стандарту базової і повної середньої освіти. В кабінеті дотримано санітарно – гігієнічні вимоги щодо теплового та світлового режиму, фонового оформлення стін. Кабінет укомплектовано шкільними меблями:

1. стандартними партами ( 12 шт.) і стільцями ( 24 шт.)  з відповідним маркуванням;

2. вчительським столом та стільцем;

3. класною і мультимедійною дошками. Одна з них має магнітну основу для демонстрації навчально-наочних посібників. Поряд з класною дошкою розміщено набір креслярських інструментів;

4. меблевою стінкою для збереження засобів навчання.

В оформленні кабінету передбачено наявність постійних стендів – «Тіла обертання», «Основні формули алгебри», «Основні тригонометричні формули»,«Площі фігур», «Похідна».

За кожним учнем закріплене робоче місце, укомплектоване учнівськими креслярсько – вимірювальними інструментами, олівцем і гумкою.

Демонстраційні посібники зберігаються у кабінеті, що обладнане секційними щафами для збереження приладів, математичних моделей, таблиць, за розділами програм і по курсах з урахуванням частоти їх використання. 

Навчальний кабінет забезпечений:

1. матеріалами для вимірювання стандартів освіти з математики;

2. навчально – методичною довідковою літературою ;

3. навчально – наочними посібниками ;

4. екранно – звуковими посібниками ;

5. навчально – методичними комплексами, що забезпечують індивідуальний та диференційований підхід у навчанні.

Є в наявності картотека дидактичних матеріалів, таблиць, електронних засобів, тематичних папок, картотека періодичної преси. Наявні власні напрацювання, в достатній кількості саморобні моделі геометричних тіл, розробки уроків , позакласних заходів, учнівські роботи , матеріали тижнів математики .

Наявність добре оснащеного навчального кабінету у нашій школі сприяє забезпеченню високого рівня викладання математики, підвищенню ефективності праці вчителя та учня, підвищенню рівня навчальних досягнень учнів, підвищенню інтересу учнів до начального предмета. Без перебільшення можна сказати, що все до останньої дрібниці у нашому кабінеті сприяє  забезпеченню та вдосконаленню навчально – виховної роботи з математики.