Кабінет музичного мистецтва

Кабінет з музичного мистецтва заснований у 2009 році. Це дає можливість  проводити учителю з даного предмета у кабінеті уроки та заняття у позаурочний час.

Розрахований кабінет на 24 робочих учнівських місця. У наявності в баян,  електрофортепіано, що сприяє «живому» спілкуванню з учнями. Також створено куточок з іншими музичними інструментами, що дозволяє створювати невеликий музичний супровід  до пісень, шумовий ефект до інших музичних творів. Кабінет також забезпечений портретами відомих українських та зарубіжних  композиторів  різних епох, твори  яких вивчаються на уроках музичного мистецтва.

Протягом років вчителем зібрано і упорядковано чимало матеріалу – пісенників, навчальних посібників, фонетика з текстами пісень та мелодіями і фонограмами із зображенням музичних інструментів, ілюстрації музичних творів.

 Кожен  навчальний рік розпочинається із вивчення правил поведінки  у кабінеті музичного мистецтва, їх перелік є також у друкованому варіанті у класі. Є в наявності також загальні правила безпеки при проведенні уроків у класі.

 Стало  доброю традицією проводити щорічні зустрічі з випускниками школи,  які навчаються у мистецьких закладах. Студенти  демонструють  свої уміння гри на музичних інструментах, вокальні номери з метою популяризації  та агітації до вступу учнів у ВУЗИ з  мистецьким  напрямом.

Кожного року у кабінеті проводяться ремонтні роботи. У співпраці з дирекцією, батьківським комітетом, за допомоги учнів оновлюється  зовнішній вид класу, озеленення, матеріальна частина тощо.

     Завкабінетом Кметі Габріел Карлович, вчитель музичного мистецтва