Кабінет музичного мистецтва

Кабінет з муз. м-тва заснований у 2009 році. Це дає можливість  проводити  учителю  з даного предмету у кабінеті   уроки та заняття у позаурочний час.

Розрахований   кабінет    на 24 робочих  учнівських місця.  У  наявності в баян,  електрофортепіано, що сприяє  « живому» спілкуванню з учнями. Також створено куточок з іншими муз. ін-тами  , що дозволяє створювати невеликий муз. супровід   до пісень  , шумовий ефект до інших муз. творів . Кабінет також забезпечений портретами відомих українських  та  зарубіжних  композиторів  різних епох, твори  яких вивчаються на уроках муз.м-ства

Протягом   років   вчителем  зібрано  і  упідпорядковано чимало матеріалу – пісенників , навч. посібників ,  фонетика   з текстами пісень та мелодіями і фонограмами  із зображенням муз . інструментів , ілюстрації муз. творів.

Кожен  навчальний рік розпочинається із вивчення   правил  поведінки  у кабінеті муз. м-тва , їх перелік є також у друкованому  варіанті в класі. Є в наявності і загальні правила безпеки при проведінні   уроків  у класі.

Стало  доброю традицією  проводити  щорічні зустрічі  з випускниками школи ,  які  навчаються  у мистецьких  закладах. Студенти    демонструють  свої уміння гри на муз. інструментах,  вокальні   номери з  метою  популяризації    та  агітації до вступу учнів у ВУЗИ з  мистецьким  напрямом.

Кожного року  у кабінеті  проводяться  ремонтні роботи. У співпраці з дирекцією , батьк. комітетом , допомогою   дітей  оновлюється  зовнішній  вид  класу , озелення , матер. частина  тощо.

     Зав. кабінетом    Кметі  Габріел  Карлович , вчитель муз. м-ства